Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

276 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, gati blindimi i Milan Skriniar!” (08 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, gati blindimi i Milan Skriniar!” (08 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 08 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare per zikalterit:

“Merkato zikalter: Interi blindon Skriniar. Deri ne 2023 me rroge te rritur.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare.

Asnje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e saj te pare.

“Chiesa-Juve, sfide me Napolin dhe Interin.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.