Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,115 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio: “Icardi nuk leviz. Cancelo e Rafinha? Shpresa vdes e fundit. Radja? I pelqen…”

Ausilio: “Icardi nuk leviz. Cancelo e Rafinha? Shpresa vdes e fundit. Radja? I pelqen…”
Bujar Berishaj

I intervistuar shkurtimisht nga mikrofonat e SportItalia, drejtori sportiv i Interit ka dhene disa deklarata te rendesishme rreth merkatos se Interit.

Nga Icardi e deri te Nainggolan, pa harruar edhe Cancelo e Rafinha keto jane fjalet e tij:

“Icardi? Nuk leviz absolutisht. Nainggolan? Nuk i pelqen vetem Spallettit por eshte nje lojtar i Romes”.

Ai ka folur edhe rreth Handanovic qe sot u lidh me nje kalim te Napoli: “Nuk ka asgje te vertete per kete. Brozovic? Isha ne darke me miqte e mi, jo me agjentin e tij. Nuk largohet askush, as Icardi, as Brozo e as Handanovic. Askush”.

“Politano? Na pelqejne shume gjera te bukura”, ka shtuar ai.

Ne fund ai ka folur edhe kur eshte pyetur per Cancelo dhe Rafinha duke thene se: “Shpresa vdes e fundit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.