Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

773 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Rilind dueli historik Juve-Inter. Spalletti: “Juve, nuk na fut dot friken…” (14 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Rilind dueli historik Juve-Inter. Spalletti: “Juve, nuk na fut dot friken…” (14 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ninja Inter. Spalletti: “Juve, nuk ta kemi friken.” Nainggolan me i pritur nga tifozet per debutim sot ndaj Luganos. Tekniku: “Eshte diabolik. Ne nuk jemi inferiore ndaj askujt.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Luciano Ronaldo. Inter, nje merkato kirurgjike prej vendesh te para: e keshtu Spalletti ben fenomenin. “Jemi shume te forte, asnje nuk mund te na thote se ndihemi inferiore nese nuk e themi vete kete gje. Ninja eshte Diaboliku im.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotem:

Rilind nje duel historik. CR7 ndez Juve-Inter. “Cristiano Ronaldo eshte shume i madh, por askush nuk na ben dot te ndihemi inferiore. Ronaldo jone eshte Perisic.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.