Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

222 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Temptation Inter. Icardi si e ke mendjen sot?” (22 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Temptation Inter. Icardi si e ke mendjen sot?” (22 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 22 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Icardi, do e lesh me kaq apo do e dyfishosh?”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Temptation Inter. Pas goditjes ne Champoons, Spalletti do te jete ne kerkim te ringritjes edhe ne Serie A. Impulsi i golit eshte rigjetur edhe nga Icardi.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Samp-Inter, show eshte keshtu. Nate e nje futbolli te madh sot ne Marassi.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.