Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

741 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Skriniar, PSG nuk dorezohet dhe ka bere gati nje oferte tjeter por shifra eshte qesharake: “Ne janar do ofrojne vetem…”

Skriniar, PSG nuk dorezohet dhe ka bere gati nje oferte tjeter por shifra eshte qesharake: “Ne janar do ofrojne vetem…”
Inter Club Staff

Me sa duket Paris Saint-Germain nuk ka shans qe te terhiqet ne garen per Milan Skriniar dhe eshte gati te beje nje sulm tjeter.

Ata kane vendosur qe edhe gjate merkatos se dimrit, duke pare veshtiresite qe kane pasur me mbrojtesat, te hidhen ne sulm prape per sllovakun e Interit.

Per kete flet sot Tuttomercatoweb.com, e cila shkruan: “Paris Saint-Germain nuk deshiron t’ja dije per asgje”.

“Ata jane te bindur qe Skriniar do te shkoje tek ata dhe jane gati te bejne nje oferte tjeter per Interin ne dimer, edhe pse do te jete shume e ulet ne krahasim me 70 milionet e ofruar ne vere”.

“Ne fakt, sipas zerave te fundit, ata do te ofrojne per Interin nje shifer qe nga zikalterit konsiderohet totalisht qesharake”.

“Paris Saint-Germain do te ofroje 25 milione euro qe te marre sherbimet e Milan Skriniar sepse sipas tyre, ai eshte ne skadence kontrate dhe mund te largohet me parameter 0 ne vere”.

“Nderkohe, Inter e ka marre vesh kete qellim te Paris Saint-Germain dhe prandaj do te kete nje takim te rendesishem me lojtarin pas ndeshjes me Barcelonen”.

“Inter do te mundohet ta beje Skriniar nje nder me te paguarit ne skuader, bashke me Lautaro Martinez dhe bashke me Romelu Lukaku apo Barella dhe Brozovic”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.