Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 6, 2020

Scroll to top

Top

6,084 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Dorezohet Manchester United pas ofertes se fundit te Interit? 70 milione ne total, por te ndara ne 10+60!

Sky – Dorezohet Manchester United pas ofertes se fundit te Interit? 70 milione ne total, por te ndara ne 10+60!
Inter Club Staff

Ne shtepine Inter eshte me e nxehte se kurre pista qe te dergon tek Romelu Lukaku. 

Sipas lajmeve qe jane dhene nga Sky Sport, Interi duket se e ka bere oferten e pare zyrtare tek Manchester United dhe keta te fundit duken te dorezuar dhe pritet ta pranojne ate.

Behet fjale per 70 milione euro ne total, por do te jete nje huazim dy vjecar me 10 milione euro kosto dhe me nje detyrim blerje pas dy sezoneve te para te fiksuar tek 60 milione euro.

Klubi anglez ka dhene konsensusin e saj per kete. Duket se sipas Sky, pritet te kete shume shpejt nje dakordesi mbi kete oferte e mbase gjithcka do te mbyllet qe javen e ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.