Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

1,873 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Marreveshje e mbyllur: nga Troyes tek Interi vjen Etienne Kinkoue i 2002

Sky – Marreveshje e mbyllur: nga Troyes tek Interi vjen Etienne Kinkoue i 2002
Inter Club Staff

Interi eshte shume e kujdesshme per sa i perket merkatos franceze. 

Jo vetem Agoume, per te cilin prej kohesh po e ndjek dhe ka nje tratative te hapur me Sochaux.

Por sipas asaj qe ka treguar pak minuta me pare Sky Sport, zikalterit kane blere pothuajse perfundimisht Etienne Kinkoue, mbrojtes qendre i Troyes i datelindjes 2002 dhe titullar i Frances U17.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.