Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 5, 2020

Scroll to top

Top

1,882 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Icardi, Atletico e kerkoi lojtarin seriozisht tek Ausilio, por pergjigjja e Thohir ishte…

Sky – Icardi, Atletico e kerkoi lojtarin seriozisht tek Ausilio, por pergjigjja e Thohir ishte…
Inter Club Staff

Lajmi i interesimit dhe ofertes zyrtare nga ana e Atletico Madrit tek Interi per Mauro Icardin u dha per here te pare gjate nates nga Sky, te cilet shpjeguan se si kishte shkuar takimi i drejtorit sportiv te Interit Ausilio me drejtuesit e klubit spanjoll.

Ata kane kerkuar informacione mbi lojtarin e talentuar argjentinas, por sipas asaj qe tregon kanali satelitor i njohur, Thohir mbi Mauriton ka qene i qarte: Nuk do te shitet. Per Presidentin zikalter ai eshte nje nga pikat me te rendesishme te Interit te ardhshem qe deshiron te ndertoje.

Pra, mega oferta e Atletico nuk ka sherbyer per asgje sepse Thohir nuk eshte joshur aspak dhe e ka refuzuar pa e menduar dy here.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags