Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 12, 2020

Scroll to top

Top

604 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Icardi ne dyshim te madh per Cagliarin. Sot…

SKY – Icardi ne dyshim te madh per Cagliarin. Sot…
Bujar Berishaj

Eshte ne dyshim te madh paraqitja e Mauro Icardit per ndeshjen e te dieles kunder Cagliarit.

Sipas SkySport24, ne fakt, goditja e marr nga Benalouane e ka detyruar ate qe ta braktis fushen qysh ne pjesen e pare duke u zevendesuar dhe sot nuk do te jete ne gjendje qe te punoj me ritem te plote.

Duhet te verifikohet nga stafi mjeksor, por – gjithmone nga informacionet e kanalit satelitor – eshte i veshtire impenjimi i tij nga minuta e pare si titullar kunder skuadres se Zeman. Keshtu, akoma hapesire per Palacio-Osvaldo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags