Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,412 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter 2017-2018: Icardi, Handa, Joao Mario e Gagliardini e kane te sigurt qendrimin. Brozo, Nagatomo e Murillo…

Sky – Inter 2017-2018: Icardi, Handa, Joao Mario e Gagliardini e kane te sigurt qendrimin. Brozo, Nagatomo e Murillo…
  • On 08/05/2017, 19:56

Sic ndodh gjithmone ne boten e futbollit, ne fund te nje sezoni te deshtuar, eshte njeri qe paguan per te gjithe: trajneri! Edhe Inter nuk mund ti shpetoj ketij rregulli te pashkruar, dhe Stefano Pioli me shume mundesi do te largohet. Mbetet te kuptohet se cilet do jene lojtaret qe do qendrojne e cilet do largohen. Akoma eshte e paqarte por ajo qe mund te thuhet me siguri eshte se Icardi, Handanovic dhe dy blerjet e reja Joao Mario e Gagliardini e kane te sigurt qendrimin. Titullaret e lekundur jane Ivan Perisic e Joao Miranda. Ndersa ata qe me shume mundesi do te largohen jane Brozovic, Nagatomo e Murillo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.