Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,551 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi hidhet ne sulm: Ka nje plan per Luiz Gustavo! Nderkohe oferte edhe per Xhaken: Ja detajet!

Sky – Interi hidhet ne sulm: Ka nje plan per Luiz Gustavo! Nderkohe oferte edhe per Xhaken: Ja detajet!
Inter Club Staff

Interi hidhet ne sulm per objektivat e mesfushes. Sipas asaj qe thote Sky, ne fakt, zikalterit po bejne nje tentative edhe per Luiz Gustavo.

“Levizja e Interit eshte kjo: Te kerkoje te shese sa me shpejte djemte e saj te vitrines qe nuk kane bere edhe aq mire si Guarin dhe Alvarez per te kerkuar qe te hidhet ne sulm pastaj per Luiz Gustavo i cili me siguri do te largohet nga Gjermania me aq sa dime ne. Mbi Guarin eshte Borussia Dortmund, kurse mbi Alvarez eshte Schalke 04. Por Interi ka folur edhe me agjentet e Xhakes, te cilet jane te njejtet e Luiz Gustavo. Gjate javes se ardheshme agjentet do te cojne oferten e Interit tek Borussia Mönchengladbach: 4-5 milion euro plus Zdrafko Kuzmanovic. Xhaka vleresohet 10 milion euro”, shpjegojne tek Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.