Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

712 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ja pse mungon sot ne grumbullim Lautaro Martinez, De Vrij dhe Asamoah

Sky – Ja pse mungon sot ne grumbullim Lautaro Martinez, De Vrij dhe Asamoah
Inter Club Staff

Te gjithe ne Appiano Gentile, me perjashtim te tre blerjeve te reja. 

Behet fjale per Stefan De Vrij, Kwadwo Asamoah dhe Lautaro Martinez.

Mungesa e tyre me sa duket lidhet me disa ceshtje burokratike te cilat SkySport pak minuta me pare i ka zbuluar ne nje transmetim live nga qendra stervitore e Interit.

Ja cfare thote kanali satelitar Italian per kete ceshtje:

“Te gjithe ne Appiano sot, me perjashtim te djemve qe kane luajtur ne Boteror apo atyre qe po luajne ende si Marcelo Brozovic dhe Ivan Perisic.”

“Por ne mengjes tifozet te habitur kane pare qe ne Appiano tek apeli i Spallettit ka munguar Stefan De Vrij, Lautaro Martinez, Kwadwo Asamoah dhe braziliani Dalbert.

“Per sa i perket ganezit qe ka ardhur me parameter zero nga Juventusi, ai ne keto momente po mbyll vizitat e detyrueshme mjekesore ne Qendren CONI ne Milano dhe me pas do te bashkohet me grupin pasdite.”

“Ndersa per sa i perket Lautaro Martinez dhe Stefan De Vrij, ata kane munguar per ceshtje burokracie sepse i eshte dashur qe te paraqiten me perpara ne Kuesturen e Milanos.”

“Edhe Dalbert Henrique mungoi ne mengjes, por edhe ai do te bashkohet me shoket e skuadres pasdite, edhe pse nuk dihet arsyeja qe erdhi me vone se te tjere.”

Kjo ka qene gjithcka cfare eshte thene pak minuta me pare nga Sky Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.