Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,014 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ja te paret qe do te shiten nga Interi. Klubi ka bere te ditur qe…

Sky – Ja te paret qe do te shiten nga Interi. Klubi ka bere te ditur qe…
Bujar Berishaj

Inter behet gati per nje merkato te komplikuar. Sic raportohet nga Sky Sport, klubi ka bere te ditur qe edhe kete vit merkato duhet te jete e auto-financuar nga shitjes.

Dhe te paret qe do te shiten, thote Massimiliano Nebuloni, jane ata qe do te kthehen nga huazimet, si Ranocchia e Dodo, plus Santon qe nuk eshte pjese e planeve te Interit. Per te huazuarit Ljajic dhe Telles nuk do te shfrytezohet e drejta e blerjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.