Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

779 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SkySport – Vjen Lazio dhe per Mancinin ka vetem kujtime. Ne 2003 ishte ai qe…

SkySport – Vjen Lazio dhe per Mancinin ka vetem kujtime. Ne 2003 ishte ai qe…
Inter Club Staff

Interi po punon fort ne prag te ndeshjes te se dieles kunder Lazios. Ndeshje ne te cilen Mancini do te jetoje plot me kujtime sepse ishte ai qe ne 2003 erdhi pikerisht nga kryeqytetasit. Nderkohe humbja e fundit e Interit perpara krishtlindjeve ka ardhur pikerisht nga skuadra e Lazios.

Roberto Mancini ne drejtimin e Interit nuk ka humbur kurre ndaj Lazios qe prej kalimit te tij ne Milani: 4 fitore dhe 4 barazime per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.