Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

593 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mancini me 4-3-3, trident me Eder, Jovetic dhe Palacio

Sky – Mancini me 4-3-3, trident me Eder, Jovetic dhe Palacio
Bujar Berishaj

Duhet te jete 4-3-3 moduli i zgjedhur nga Roberto Mancini per ndeshjen e fundit te kampionatit kunder Sassuolos.

Ne fakt, sipas Sky Sport, tridenti i sulmit duhet te jete i perbere nga Eder, Palacio dhe Jovetic, kurse ne mesfushe duhet te luaj Kondogbia. Krahas tij edhe Melo e Brozovic. Per te kompletuar formacionin, Carrizo ne porte, Murillo e Juan ne qender kurse ne krah D’Ambrosio dhe Telles.

INTER (4-3-3): Carrizo, D’Ambrosio, Murillo, Juan, Telles, Brozovic, Melo, Kondogbia, Eder, Jovetic, Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.