Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

883 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Nainggolan, interistet nuk kane pse ta presin ne aeroport? Ai vjen nga Roma me…

Sky – Nainggolan, interistet nuk kane pse ta presin ne aeroport? Ai vjen nga Roma me…
Bujar Berishaj

Mungon edhe pak dhe Radja Nainggolan do te jete zyrtarisht lojtar i Interit.

Me te gjitha mediat italiane qe njezeri thone se belgu do te jete sonte ne Milano dhe neser do te kryej vizitat mjeksore, tifozet interist jane te entuziazmuar per ta pritur lojtarin ne aeroport.

Por duket se nuk do te jete as Malpensa e as Linate destinacioni i mesfushorit belg, sepse sic raporton Sky Sport lojtari do te arrij ne Milano me makine.

Ai do te niset nga Roma per te arritur pastaj ne Milano ku edhe do te akomodohet ne nje hotel (Melia Hotel?) perpara se te kryej vizitat mjeksore ne mengjesin e dites se hene.

Fillimisht lojtari pritet te kryej pjesen e pare te vizitave ne Humanitas e pastaj ne Coni. Pas vizitave me shume mundesi, lojtari do te shkoj ne zyrat e klubit per te nenshkruar kontraten me klubin e tij te ri.

Inter-Nainggolan, kane mbetur vetem edhe disa ore…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.