Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Neser kompletohet grupi. Jovetic, ne rregull per Torinon

Sky – Neser kompletohet grupi. Jovetic, ne rregull per Torinon
Bujar Berishaj

Stevan Jovetic eshte rekuperuar ne menyre komplete pas problemit fizik qe e kishte shqetesuar ne javet e kaluara dhe do te kthehet per ndeshjen me Torinon, ne vazhdimesi te kampionatit.

Kete raporton Silvia Vallini e Sky Sport, duke shpjeguar qe neser grupi do te kompletohet me rikthimin e lojtarve qe kane pasur transferta me te gjata per impenjimet me kombetaret, nga Yuto Nagatomo deri te amerikano-jugoret.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.