Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,085 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Formacioni i mundshem, rikthehet Jovetic nga minuta e pare! Bashke me te…

Sky – Formacioni i mundshem, rikthehet Jovetic nga minuta e pare! Bashke me te…
Bujar Berishaj

Ne baze te informacioneve te mbledhura nga Sky Sport gjate stervitjes se sotme, Roberto Mancini eshte i prirur te rreshtoj Stevan Jovetic neser nga minuta e pare kunder Frosinones si trekuartist.

Icardi ne qender te sulmit. Perkrahe tij pritet te jene Eder dhe Perisic. Ne mesfushe diga perpara mbrojtjes pritet te jete e formuar edhe njehere nga Medel Brozovic. Mbrojtja, duke pare skualifikimet, eshte praktikisht e obliguar dhe do te jete e perbere nga D’Ambrosio, Murillo, Juan dhe Telles.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.