Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

888 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky: Osvaldo-Inter, tandemi i pare ne Selanik…

Sky: Osvaldo-Inter, tandemi i pare ne Selanik…
Bujar Berishaj

Kete te enjte kunder PAOK-ut te Selanikut mund te jete ndeshja e pare per dyshen e sulmit e formuar nga Mauro Icardi dhe Daniel Osvaldo.

Jo nga minuta e pare, sepse ish-sulmuesi i Romes eshte duke punuar per tu kthyer ne formen optimale, dhe sic raportohet nga Silvia Vallini e Sky Sport, por, sulmuesi mund te luaj 20-minuta ne ndeshjen kunder grekeve.

Ne shoqerine e Mauritos, sepse Mazzarri deshiron te punoj menjehere mbi perputhshmerine eventuale mes dy lojtareve. Nuk duket te jete gari Rodrigo Palacio, qe eshte ende duke luftuar me nje lendim te sikletshem ne kycin e kembes i trasheguar nga Boterori.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.