Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

488 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Ranocchia favorit ndaj Hugo: ja dhe zgjedhjet e Walter Mazzarri

SM – Ranocchia favorit ndaj Hugo: ja dhe zgjedhjet e Walter Mazzarri
Ardi Deda

Koha per te zgjedhur per Walter Mazzarri ne kuader te derbit ne mbremje. SportMediaset raporton qe per mbrojtjen jane rritur shanset e Ranocchia, favorit ndaj Campagnaro per te shoqeruar Rolando dhe Samuel ne mbrojtje. Jonathan eshte i sigurte nderkohe per krahun e djathte, me Nagatomo ne te majte dhe me treshen Hernanes, Cambiasso dhe Kovacic ne qender. Perpara asnje dyshim per dyshen Palacio-Icardi.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.