Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

424 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport zbulon gjithcka: “Inter, ja kur Vidal do te udhetoje drejt Milanos. Barcelona i ka bere me dije…”

Sport zbulon gjithcka: “Inter, ja kur Vidal do te udhetoje drejt Milanos. Barcelona i ka bere me dije…”
Inter Club Staff

Tashme duket se eshte shume afer ardhja tek Interi e Arturo Vidal dhe gjithcka mendohet te jete nje ceshtje ditesh.

Sipas asaj qe tregon e perditshmja katalanase Sport, Antonio Conte po shpreson ta kete ate qe ne javen e ardhshme ne Milani.

Lojtari vete, bashke me agjentin e tij, po finalizon detajet e fundit me shkeputjen e kontrates me Barcelonen.

Keshtu, diten e hene ose te marten, sipas te rejave te fundit, ai do te udhetoje drejt Milanos: por cfare do te ndodhe me vone?

“Gjithcka eshte shume e qarte: ne fillim vizitat mjekesore dhe me pas menjehere te selia e Interit per te nenshkruar nje kontrate qe eshte rene dakort prej shume kohesh.”

“Pavarsisht se Vidal ka marre edhe oferta te tjera interesante, ka qene shume e rendesishme prezenca e Contes tek Interi.”

“Nderkohe, Barcelona i ka bere me dije se ai do te stervitet edhe vec nga grupi deri sa te gjendet nje marreveshje per largimin.”

“Eshte ky nje sinjal tjeter i forte qe lojtari eshte shume afer Interit dhe se me te vertete te henen ose te marten mund te jete ne Milano.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.