Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

analize

Nuk eshte nje rikthim, ky Inter ka dicka me shume. Ne sulm nje gur i cmuar per te cilin duhet te krenohemi!

19/03/2018, 11:34 |

Nese te dielen e ke qejf ta marresh me komoditet, zgjohesh me vone pas nje jave te lodhshme ose thjesht je i pergjumur atehere ndeshja e drekes ne Serie A eshte dicka fantastike, sidomos kur luan Interi. Dhe dje, sa … Read More

Inter, dicka nuk shkon: mban nje rekord dhe nje vend te dyte…

20/03/2015, 22:44 |

Nje deficit i qarte i kualitetit, precizitetit dhe konkretizimit.

Dhe sic eshte pare nga disa statistika te treguara sot nga Sky Sport, Inter, mban nje rekord te krosimeve, duke perfshiret edhe korneret, ne te gjithe Serie … Read More

Te dhena te pameshirshme: asnjehere kaq keq nga 1975, gola te pranuar ne 5 ndeshjet e fundit. Paradoksi eshte…

20/03/2015, 21:00 |

Disa te thena qe vijne sot nga Sky Sport deshmojne ato qe jane problemet aktuale te Interit: rendimenti i brendshem dhe mbrojtja, qe nuk eshte ne gjendje te mbaj porten e paprekur.

Inter ka pranuar gjithmone … Read More

WM: “Ne rritje pas Eintracht, i lumtur per Osvaldon. M’Vila-Kovacic…”

15/08/2014, 0:46 |

Ne fund te barazimit 0-0 me PAOK-un tekniku zikalter ka analizuar proven e zikalterve, edhe ne pikepamjen e ndeshjes se pare zyrtare te sezonit – per te mos bere gabime – ne fushen e Stjarnan e vlefshme per … Read More

FOTO SKY – Inter, tre hapa prapa kunder Eintracht. Ja cilet jane…

11/08/2014, 23:04 |

Paolo Ghisoni ne nje sherbim per Sky Sport ka analizuar pakujdesite e Inter, ne ndeshjen e djeshme kunder Eintracht, duke bere tre hapa para ne nivelin e performances se skuadres se Mazzarrit.

1) Goli i pare … Read More