Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Cancelo

Corriere dello Sport – Dalbert dhe Cancelo per te ndryshuar historine ne mbrojtje

23/08/2017, 13:19 |

Inter provon perseri. Nga koha e Tripletes e deri tani, nga Appiano Gentile kane kaluar shume mbrojtes krahu qe kane deshtuar. Tani i perket Dalbert dhe Cancelo per te provuar te ndryshojne historine, sic nenvizon Corriere dello Sport:

Read More

Cancelo: “Do te jap gjithcka per kete fanelle, dua te fitoj ketu. Interi…”

22/08/2017, 17:49 |

Joao Cancelo tashme eshte lojtari me i ri i Interit. Mbrojtesi portugez ka folur per mikrofonat e Inter Channel duke thene:

Cfare do te thote Interi per ty? “Paraqet nje hap para per karrieren time, behet … Read More

Gazzetta – Cancelo, zyrtarizim dhe stervitje. Numri i bluzes? Ose 2 ose 7…

22/08/2017, 10:26 |

Sot, ose me sakte, perpara drekes, Interi pritet qe te zyrtarizoje perfundimisht blerjen e Joao Cancelos.

Dje u zhvilluan vizitat mjekesore per ish-lojtarin e Valencias. “Zyrtarizimi eshte shtyre me disa ore per shkak se dje jane … Read More