Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Lunin

Merkato – Lunin eshte shume afer: Ja sa do te paguaje Interi per sherbimet e portierit. Bologna…

12/04/2018, 12:33 |

Portieri i ri ukrainas cdo dite qe kalon po afrohet akoma me shume me Interin.

Kishim me te vertete kohe qe nuk shikonim nje Inter kaq aktiv ne merkato dy muaj perpara se ajo te hapet.

Pasi eshte siguruar De … Read More

Trajneri i Zorya konfirmon transferimin e lojtarit te tij tek Interi? Fjalet e tij: “Meriton te shkoj…”

06/04/2018, 22:40 |

Yuri Vernydub, trajner i Zorya Luhansk, ka pershendetur virtualisht Andriy Lunin.

Trajneri i ekipit ukrainas ka komentuar zerat qe thone se portieri i ri eshte gati te largohet nga vendi duke pranuar keshtu oferten e Interit:

“E kuptoj qe mund te … Read More

Gazzetta – Lunin ka zgjedhur: jo Juves dhe Arsenal per Interin. Ja detajet!

06/04/2018, 12:38 |

Interi ka vene duart mbi Andriy Lunin, klasi 1999, portier qe Andriy Shevchenko e ka bere tashme qe te debutoje edhe me kombetaren e madhe ukrainase. 

Sigurine per kete operacion e sjell Gazzetta dello Sport: do te jete ai pasardhesi … Read More

Inter-Luinin, portieri eshte shume afer Interit: ja plani zikalter

05/04/2018, 12:37 |

Interi po tregohet mjaft aktive ne merkaton hyrese edhe pse mungojne ende muaj deri ne hapjen zyrtare te saj.

Me sa duket, ka pasur nje takim ndermjet drejtorit sportiv te Interit dhe perfaqesuesve te portierit te ri ukrainas per te … Read More

Gazzetta – Interi ka gjetur pasardhesin e Handas: quhet Lunin dhe eshte Ukrainas. Ja strategjia per ta blere!

25/03/2018, 13:36 |

Interi po shikon me sy te vendosur drejt te ardhmes dhe kete gje e tregon me se miri strategjia e klubit e cila ka hedhur syte gjithandej per talente te ardhshem te futbollit boteror. 

Sipas La Gazzetta dello Sport, zikalterit … Read More