Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Marlos

Merkato, objektivi eshte te gjendet nje Salah. Mes enderrave dhe realitetit: ja te gjithe emrat

24/05/2018, 13:25 |

Te gjendet nje tjeter Salah per Spallettin ne merkato.

Ky eshte objektivi i madh i veres zikalter, me Piero Ausilio te cilit i eshte dhe nje nje mision: nje lojtar majtak qe niset nga e djathta dhe qe eshte ne … Read More

Interi po kerkon nje Salah per Spallettin: dy jane emrat me te perfolur!

06/04/2018, 16:51 |

Interi po kerkon ‘nje Salah’ per Spallettin, ose te jemi me te sakte, po kerkon nje sulmues te djathte qe gjuan me kemben e majte dhe te jete i afte te hyje ne zone e te kete mundesi te hyje … Read More

Inter, objektivi është një thesar prej 40 milionësh. Nevojiten për krahun e djathtë: në fletoren e Mancios katër emra

22/05/2016, 8:01 |

Vazhdon gjuetia e Interit për lojtarin i cili do ta kompletonte repartin e sulmit. Agjentët 007 të zikaltërve, janë vënë në punë që t’i dhurojnë Mancinit një sulmues krahu të cilit ai ia ka shumë nevojën. Gazzetta dello … Read More

Di Marzio: “Inter, interesim konkret per Marlos te Shakhtar Donetsk. Candreva dhe Vilhena…”

09/05/2016, 17:44 |

Interi leviz, ne kerkim te nje sulmuesi te krahut me kualitet per t’ia dhuruar Roberto Mancinit.

Ne kete drejtim, eshte shume konkret interesimi per Marlos, sulmues i krahut te djathte i Shakhtar Donetsk. Braziliani eshte vezhguar … Read More