Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Parma

Mancini: “Në EL 60%. Kovacic? Nuk diskutoj me agjentin. Bukur Icardi-Dybala, dua Toure. Për Thohir dhe merkaton…”

03/04/2015, 15:45 |

Raundi i 29 në Seria A edhe për Interin e Roberto Mancinit, skuadra e të cilit po mundohet t’i jap kuptim këtij sezoni në këto dhjetë ndeshje të mbetura. Shënjestra është Europa League e cila nuk është e lehtë për t’u … Read More

GdS – Formacioni i mundshëm anti-Parma.

02/04/2015, 10:58 |

Pas ndeshjeve ndërkombëtare, kthehet kampionati. Interi do të luaj në Meazza kundër Parmës, në vështirësi të mëdha financiare, por e përcaktuar që ta përfundojë sezonin me dinjitet, e pikërisht për këtë, nuk duhet nënvlerësuar kjo ndeshje. Mancini, është … Read More

SM – Formacioni i mundshëm anti-Parma: Podolski nga minuta e parë.

01/04/2015, 17:03 |

Një angazhim në shtëpi për Interin, të shtunën. Në Meazza vjen Parma e Donadonit, e cila është tashmë e ka të sigurtë largimin nga Serie A. Do të mungojnë për shkak të skualifikimit Icardi dhe Vidic: ja formacionet e mundshme … Read More

CHAPEAU INTER, i dërgon të rinjtë e Parmës në ndeshje duke ia mbuluar të gjitha shpenzimet.

26/02/2015, 14:01 |

Situata e Parmës duket që nuk do të arrijë kurrë në një pikë kthese, me cështjen e hapur në Prokurorinë e Republikës për bankrotim të rrejshëm, mirëpo në ndërkohë Inter ka demonstruar solidaritetin e tij ndaj klubit të Parmës. Një shembull i … Read More

Gazzetta – Biabiany-Inter drejt mbylljes: Pritet te jete ne Pinzolo. Ne kembim tek Parma…

24/06/2014, 16:05 |

Faqja e pare e Gazzeta dello Sport ve ne dukje direkt situaten e merkatos se Interit dhe flet se Jonathan Ludovic Biabiany, ish lojtari i Interit i cili eshte aktualisht ne pronesi te Parmes, pritet te kaloje shume … Read More