Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,667 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Formacioni i mundshëm anti-Parma: Podolski nga minuta e parë.

SM – Formacioni i mundshëm anti-Parma: Podolski nga minuta e parë.
Rinor Sopaj

Një angazhim në shtëpi për Interin, të shtunën. Në Meazza vjen Parma e Donadonit, e cila është tashmë e ka të sigurtë largimin nga Serie A. Do të mungojnë për shkak të skualifikimit Icardi dhe Vidic: ja formacionet e mundshme sipas redaksisë sportive të Mediaset.

 

Inter (4-3-1-2): Handanovic; Santon, Ranocchia, Juan Jesus, D’Ambrosio; Guarin, Medel, Brozovic; Shaqiri; Palacio, Podolski.

Në stol: Carrizo, Berni, Felipe, Campagnaro, Andreolli, Obi, Kuzmanovic, Kovacic, Hernanes, Puscas.

Trajner: Mancini.

Të skualifikuar: Vidic (1), Icardi (1).

Jo në dispozicion: Nagatomo, Jonathan, Dodò.

 

Parma (4-3-3): Mirante; Cassani, Mendes, Santacroce, Costa; Lila, J. Mauri, Nocerino; Varela, Coda, Belfodil.

Në stol: Bajza, Feddal, Lodi, Mariga, Prestia, Jorquera, Palladino.

Trajner: Donadoni.

Të skualifikuar: Lucarelli (3).

Jo në dispozicion: Biabiany, Haraslin, Galloppa, Iacobucci.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.