Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

pinetina

Gazzetta – Inter, mungojne vetem 4 lojtare per grumbullimin me 9 korrik. Chelsea e Sevilla, ndryshojne datat?

03/06/2018, 13:55 |

Nuk do te kete turbulenca te medha ne veren zikalter pavaresisht Boterorit ne mes.

Per dallim nga herat tjera, kete here ekipi i Interit nuk do te kete shume mungesa shkaku i Boterorit.

Keshtu, pervec ndonje zhvillimi te merkatos, … Read More

Interi fillon grumbullimin sot deri te dielen. Vendim historik pa precedente. Ne 2004…

25/04/2017, 11:42 |

Interi vendos te perdore “grushtin e forte” me lojtaret dhe nepermjet nje komunikate teper te rende, ka lajmeruar nje maksi-grumbullim per gjashte dite e pese nete. Te lajmeruar dje nga team manager Fabio Pina, Icardi me shoke do … Read More

Inter: ndalet Icardi, demtim per kapitenin e Interit. Nderkohe Bauza…

25/03/2017, 12:41 |

Nje problem i vogel fizik per Mauro Icardin.

Dje, kapiteni zikalter ka humbur stervitjen e parashikuar ne Pinetina per nje demtim te pesuar te enjten. Asgje shqetesuese per sulmuesin e Interit qe as sot nuk do … Read More

ZYRTARE – Interi nga neser grumbullohet ne Pinetina deri te shtunen!

16/02/2016, 18:08 |

“Inter nga neser do te te grumbullohet ne Appiano Gentile deri te shtunen per te pergatitur sfiden Inter-Sampdoria.”

Me kete tweet, klubi zikalter ka zyrtarizuar grumbullimin ne Pinetina ne prag te ndeshjes, shume te rendesishme, te … Read More

Thohir ne kerkim te sponsorave: Pinetina ndryshon emrin per 15 milione? Ja plani…

09/10/2014, 16:53 |

Nuk eshte mister qe nje nder objektivat e menjehershem te Erick Thohir, ndoshta edhe me shume se ajo e rezultateve ne fushe, eshte ai qe te gjej te ardhura per arkat zikalter. Manjati indonezian, se bashku me agjentin … Read More