Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Prezantimi

Gabigol: “Interi zgjedhja ime e pare, kam zgjedhur skuadren me te mire italiane. Mezi po pres te debutoj. Ketu…”

22/09/2016, 19:04 |

Eshte nje ngjarje speciale dhe e rendesishme ajo qe eshte mbajtur sot ne Pirelli Auditorium me rastin e prezentimit te Gabriel Barbosa i njohur si Gabigol. Ishin gazetaret dhe tifozet ata qe mbushen sallen ne fillim, per t’u ndjekur pastaj nga arritja e … Read More

Ansaldi: “Loja me De Boer ndryshon, ndoshta duhej ky ndryshim. Icardi? Qendron. E zgjodha Interin…”

11/08/2016, 18:42 |

Pas konferences qe u anulua te henen e kaluar me rastin e ardhjes se De Boer, sot me ne fund u prezentua zyrtarisht si lojtar i ri i Interit. Po flasim per argjentinasin Cristian Ansaldi. Keto jane fjalet e … Read More

Brozovic: “Shpresoj te arsyetoj blerjen time. Modeli im eshte Lampard”

29/01/2015, 19:54 |

Eshte dita e Marcelo Brozovic! Mesfushori kroat 23-vjecar eshte prezentuar sot ne konference per shtyp si lojtari me i ri zikalter. Ai ka zgjedhur numrin 77 ne fanelle. Keto jane fjalet e tij.

Cfare do te thote … Read More

Shaqiri: “Mancio me ka bindur, ketu nje projekt i madh. Juventus? Kam dashur vetem Interin!”

14/01/2015, 20:32 |

Eshte dita e Xherdan Shaqirit! Dita e sotme i eshte dedikuar talentit nga Gjilani i cili nga Angelo Moratti i pergjigjet pyetjeve te gazetareve. Keto jane fjalet e tij:

Pse keni zgjedhur Interin? “Kam pasur edhe oferta … Read More

Mancini: “Jam shume i lumtur. Calciopoli? Une dhe Interi jemi te ndershem, do te luftojme me Milanin dhe Juven.”

15/11/2014, 15:51 |

Ja tek jemi. Pas rezultateve te dobeta kete sezon dhe polemikat qe kane shoqeruar Interin ne javet qe kane kaluar, ne shtepine e Interit po thithet “ajer i ri” dhe eshte koha qe te ndryshohet faqe. Pas shkarkimit … Read More