Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

rishikim

Rishikim Roma-Inter – Spalletti ka një dyshim në mesfushë: pesë për tre vende. Dalbert dhe Cancelo në stol

26/08/2017, 10:29 |

Lojëra të çuditshme të kalendarit. Në javën e dytë të kampionatit italian Luciano Spalletti, për herë të parë do jetë si kundërshtar i klubit të Romës. Nuk kishte qenë asnjëherë sa ishte trajner i Zenitit, tani e bën … Read More

Rishikim Juventus-Inter – Dyshimi është tek rreshtimi: 4-3-3 apo 3-5-2? Kondo është, Palacio gjithashtu. Felipe Melo si Saë

28/02/2016, 9:49 |

Një fazë vendimtare për Interin në Torino, kundër një Juventusi të rikthyer në majë pas një fillimi i cili la për të dëshiruar. Zikaltërit e Roberto Mancinit, pas një periudhe negative, kanë gjetur përsëri suksesin kundër Sampdorias dhe … Read More

Rishikim Inter-Sampdoria – Alarm në mesfushë. Rikthehemi tek 4-2-3-1 me Palacio, Eder dhe Perisic pas Icardit?

20/02/2016, 9:18 |

Rikthim apo krizë? Roberto Mancini gjendet përpara kësaj situate pikërisht kundër të shkuarës së tij aq të dashur, Sampdorias. Kështu është jeta. Në Meazza do të jenë edhe Mourinho dhe Ronaldo: e shkuara e madhe që do ta … Read More

Rishikim, Inter-Milan: Mancini drejt 4-2-3-1? Hernanes titullar, Shaqiri dhe Kovacic gjithashtu? Icardi dëshiron…

19/04/2015, 8:38 |

Derbi. Mjafton kjo fjalë që ta tregoj rëndësinë e kësaj ndeshjeje. Nuk do të jetë derbi më i madh lokal, me dy skuadra të mëdha, por qëndron nderi dhe jo vetëm. Inter dhe Milan kanë akoma mundësi edhe … Read More

Rishikim Inter-Cesena: Mancini ndryshon shumëcka tani ai mbështetet te Podolski: gjermani duhet të zhbllokohet. Kovacic është.

15/03/2015, 9:50 |

Pas humbjes kundër Wolfsburgut, Interi kthehet të luaj në kampionat ku do të provoj të marrë tri pikët ndaj Cesenas e cila po lufton për mbijetesë nën kujdesin e Di Carlos. Zikaltërit nuk e kanë humbur shpresën për ta kapur pozitën … Read More