Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Schick

Corriere – Juventusi mbi Schick, por Ferrero preferon Interin

17/05/2017, 10:45 |

Interi vazhdon te shtyje per Patrik Schick, gjithmone me nje sy hapur nga Juventusi qe po pret momentin e duhur per te nderhyre ne tratative.

“Ferrero eshte i orientuar te favorizoje klubin zikalter, qe eshte teper … Read More

Schick, Ausilio ne presing tek Zhang: “Duhet blere menjehere, te paguajme 25 milionet”. Vjen ok?

11/05/2017, 12:06 |

Pas prezantimit te Sabatinit, tashme Ausilio shpreson te kete rrugen e lire nga Nanjing per te mbyllur marreveshjen Schick.

Mendimi i drejtorit sportiv zikalter ka qene i vendosur: “Duhet te blihet ku djalosh, e te paguajme … Read More

Gazzetta – Schick, ska rinovim: fillon lufta. Per 25 milion euro eshte nje ‘super deal’, Ausilio pret…

04/05/2017, 10:58 |

Te gjithe te cmendur per Patrick Schick: gara shikon protagoniste Interin, Juventus, Romen dhe Napolin, te mbeshtetur edhe nga deshira e forte e Schick qe nuk deshiron te largohet nga Italia, pavarsisht se per te kane ardhur kerkesa … Read More

Schick, eshte Interi perpara Juves. Po vjen Zhang: Ausilio do i kerkoje rruge te lire per blerjen!

27/04/2017, 10:49 |

Dje ne Rome ka pasur nje tentative te pare per rinovimin e kontrates me agjentin e Patrik Schick dhe Massimo Ferrero. Sampdoria deshiron qe te coje klauzolen e lojtarit nga 25 milione euro ne 40 milione euro. Me … Read More

Inter kerkon krahet e mbrojtjes ne Bundesliga. Dhe per Schick…

14/02/2017, 1:05 |

Merkato eshte mbyllur jave me pare por Interi vazhdon te leviz per merkaton e veres.

Syte e zikalterve jane te Benjamin Henrichs, mbrojtes i krahut te djathte i Leverkusen (viti i lindjes 1997) dhe lojtar i Gjermanise. Ausilio … Read More