Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,660 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Rikualifikojme dhe modernizojme San Siron, Indonezia do te investoj ne Milano”

Thohir: “Rikualifikojme dhe modernizojme San Siron, Indonezia do te investoj ne Milano”
Bujar Berishaj

Pak pas takimit me kryetarin e bashkise, Giuliano Pisapia, Erick Thohir ka komentuar takimin per blerjen e San Siros, sic u raportua nga Corriere della Sera:

“Objektivi eshte te vazhdojme procesin e rikualifikimit dhe modernizimit te impiantit sportiv milanez, per te mbajtur karakteristikat qe e kane mbajtur ate si nje nga tempujt ne boten e futbollit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags