Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

627 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E ardhmja e Icardit, agjenti eshte ne Milano: dita e hene decisive?

E ardhmja e Icardit, agjenti eshte ne Milano: dita e hene decisive?
Bujar Berishaj

Sic shpjegon gazetari i Sky Sport, Gianluca Di Marzio, permes sajtit te tij, ka ardhur ne Milano agjenti i Icardit, Abian Morano.

Agjenti do te jete prezente ne ndeshjen e neserme kunder Fiorentines, kurse te henen do te takoj shoqerine zikalter, i asistuar edhe nga Ulisse Savini dhe Letterio Pino. Nje takim koke me koke qe mund te sjelle, ndoshta natyrisht, ate qe pritet aq shume: Rinovimin e kontrates kaq shume te perfolur ne media dhe jo vetem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.