Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,316 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TMW – Verdi, Bologna gati për ta vënë në ankand: Interi në radhë, mund të kthehet Napoli

TMW – Verdi, Bologna gati për ta vënë në ankand: Interi në radhë, mund të kthehet Napoli
Rinor Sopaj

Zgjodhi të qëndrojë te Bologna në janar, por tani duket se lamtumira mund të ndodhë gjatë verës. Sipas raportimeve nga TMW, Bologna po bën gati ankandin për Simone Verdin. Shumë pretendentë për italianin, ndër të cilët edhe Interi, Sevilla, Leicesteri dhe Watfordi. Mirëpo asnjëherë nuk duhet harruar Napolin i cili mund të kthehet në garën për sulmuesin italian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.