Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

276 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Une jam i bindur: per Scudetton kete vit do te luftoje vetem Milani dhe Napoli. Per Interin ju them se ata…”

“Une jam i bindur: per Scudetton kete vit do te luftoje vetem Milani dhe Napoli. Per Interin ju them se ata…”
Inter Club Staff

Kush eshte skuadra qe do te luftoje deri ne fund per Scudetton? Kush eshte e vendosur me mire duke pare alternativat?

Kesaj pyetje i eshte pergjigjur ditne e sotme Pietro Lo Monaco, i cili ka folur per frekuencat e Radio Marte dhe ka dhene mendimin e tij per luften Scudetto.

“Napoli, per mendimin tim, ka disa lojtare me te integruar ne skauder dhe eshte ne lufte te plote per Scudetton.”

“Por duke pare mungesat qe ata do te kene gjate Kupes se Afrikes dhe kalendarin, mendoj se nuk do ta kene kaq te thjeshte sa e kane pasur deri me tani.”

Seized 640 thousand euros from Pietro Lo Monaco: he did not pay VAT on  behalf of Catania – Breaking Latest News

“Ne Itali eshte nje kampionat ku ndeshjet e sigurta nuk ekzistojne. Shikoni Romen se si humbi me Venezian pak dite me pare.”

“Nje skuader ne krye mund te humbe pa frike ndaj Spezias ne cdo moment per shembull. Nuk eshte kampionati me i bukur por eshte me i veshtiri.”

“Pertej gjithckaje, une mendoj se dy skuadrat qe do te luftojne deri ne fund te Serie A per te fituar Scudetton jane Napoli dhe Milani.”

“Interi e shoh me disa probleme dhe 7-8 pike jane shume per te luftuar me keto dy skuadra qe ndodhen ne krye.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.