Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,397 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Une te Interi? Nuk doja te shkoja. Akoma sot nuk di te shpjegoj se cfare ndodhi. Di te them qe…”

“Une te Interi? Nuk doja te shkoja. Akoma sot nuk di te shpjegoj se cfare ndodhi. Di te them qe…”
Bujar Berishaj

Me siguri se nese e fiksoni emrin dhe mbiemrin per disa sekonda atehere ndoshta do t’iu kujtohet qe ka luajtur me Interin.

Fjala eshte per Angelo Palombon, qe tregon momentin e karrieres se tij kur u transferua te Interi edhe pse sic thote ai nuk ishte vendimi i tij:

“Kam pasur momente te keqija, sidomos kur Sampdoria ra ne Serie B dhe pastaj kam shkuar te Interi. Akoma sot nuk kuptoj shume nga ajo situate, arsyen se pse klubi me ka larguar”.

Pastaj ai zbulon se si ka shkuar deri te transferimi i tij te Interi:

“Ne janar kam shkuar te Interi pasi qe ishin krijuar disa situata te cuditshme, une nuk doja qe te shkoja megjithate ka thene ai por kur nje klub te le te kuptosh disa gjera atehere nuk mund te besh asgje”, ka thene ai.

Ne fund Palombo ka shtuar: “Nuk dua t’i le fajet askujt, nuk kerkoj arsyetime por nuk ishte nje vendim i imi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.