Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

858 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vezhgues te Interit ne Bullgari: ne shenjester Terziev…

Bujar Berishaj

Mes fushes dhe projekteve te se ardhmes, Inter impenjohet ne me shume fronte. Skuadra zikalter sonte do te luaj kunder Genoas por vemendja drejtohet edhe tek perforcimet e mundshme.

Objektiv i deklaruar nga klubi ai per te pasuruar ekipin per sezoni e ardhshem: sot nje vezhgues i Inter do te fluturoj per ne Bullgari qe te shikoj ndeshjen mes Litex Lovech dhe Ludogorets Razgrad, e vlefshme per playoff qe cakton titullin bullgar.

Sic eshte raportuar nga Alessandro Sugoni per Sky Sport, nje nga te vezhguarit mund te jete Georgi Terziev, mbrojtes bullgar i klasit 1992 ne pronesi te Ludogorets. Inter mendon per te ardhmen, merkato qe behet e gjalle: Terziev ne mesin e profileve nen vezhgim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.