Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

793 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Inter-Juventus, te gjitha penalltite

VIDEO – Inter-Juventus, te gjitha penalltite
Xhorxh Gellci

Nje sekuence penalltish e pafund. Inter dhe Juventus kane shkuar shume larg ne sfiden e penalltive pas 1-1 te kohes te rregullt. Pas gabimeve te Giovinco dhe Guarin, ne penalltite e para, kane vazhduar nje seri shume e gjate me gjuajtje perfekte, deri tek gabimi i Isla-s dhe penalltise decizive te Carrizo.

Mes zikalterve, penallti perfekte edhe per Olsen, qe pastaj ka bere te pushoje publikun bardhezi qe vershellente mbrapa porte.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_PC3AiBHUzc

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.