Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

615 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Lautaro Martinez pershendetet me Racing: ja pamjet e fundit te lojtarit ne Argjentine

VIDEO – Lautaro Martinez pershendetet me Racing: ja pamjet e fundit te lojtarit ne Argjentine
Inter Club Staff

Tashme eshte pothuajse gjithcka e kyer per transferimin e talentit argjentinas Lautaro Martinez tek Inter.

Djaloshi i ri Argjentinas pritet diten e neserme te zbarkoje ne Milano per te kryer vizitat mjekesore per skuadren zilalter.

Lautaro nuk u perzgjodh nga trajneri i argjentines Sampaoli per Boteror dhe keshtu neser do te udhetoje drejt Milanos per te kryer vizitat mjekesore.

Ne videon me poshte keni dhe momentin kur ai pershendetet me shoket e skuadres dhe drejtuesit e skuadres se Racing ne Argjentine, video pershendetese kjo e cila zhduk ndoshta perfundimisht zerat per nje transferim ne muajin dhjetor te Lautaros tek Inter dhe jo ne veren e ketij viti.

Lautaro Martinez eshte paguar nga Interi plot 28 milione euro dhe eshte talenti me i madh i futbollit argjentinas.

Zikalterit dogjen konkurencen e shume klubeve te medha Europiane si Dortmund dhe Atletico Madrid qe e kerkuan lojtarin me ngulm duke kerkuar te paguajne edhe me shume, por Interi i kishte djegur te gjitha duke nenshkruar nje parakontrate me lojtarin.

Nderkohe, kjo eshte edhe VIDEO per te cilen folem edhe me lart:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.