Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,777 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Te gjitha rastet e Inter-Juventus me komentin e Scarpinit

Xhorxh Gellci

Videoja e mesiperme permban te gjitha rastet e ndeshjes te “Guiness International Champions Cup, Inter-Juventus. Ishte ndeshja e fundit per zikalterit ne kete kompeticion dhe tani ka ngelur vetem miqesorja me Real Madrid, nga turi ne Amerike.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.