Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,403 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti: “Per Thohir jam informuar nga gazetat. Takimi…”

Moratti: “Per Thohir jam informuar nga gazetat. Takimi…”
Xhorxh Gellci

Shitja tek Thohir eshte e afert? Interistat jane zgjuar sot (per te disaten here) me lajmin ku sipas Gazzetta dello Sport, Massimo Moratti ishte bindur te shiste shumicen e aksioneve tek Thohir. 75%, shume me teper se gjysma. Dhe nese do te ndodhte do te ishte nje revolucion historik per skuadren zikalter.

Gjithsesi sot, ne hyrje te zyrave te Saras, Moratti ka bere nje interviste te shkurter me gazetaret prezente. Ja cfare ka thene ai:

Te reja mbi ceshtjen e aksioneve?

“Sot ne mengjes jam informuar nga ju se cfare po ndodh, dhe tani do te lexoj ate qe shkruhet qe te kuptoj nepermjet gazetave cfare eshte duke ndodhur.”

Ka takime te programuara?

“Jo, jo.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.