Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

828 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

WM rinovon, ja goditjet. Mustafi-M’Vila: qellimi

WM rinovon, ja goditjet. Mustafi-M’Vila: qellimi
Bujar Berishaj

Tek Sky vihet ne pah Mazzarri dhe Interi i sezonit te ardhshem, me teknikun i cili ka rinovuar deri me 2016. Njoftimi pritet te behet te henen. Thohir i ka dhene besim teknikut dhe vazhdimit te projektit. Tani duhet nje skuader kompetitive per Europe.

Javen e ardhshme do kete perpjekje per te zhbllokuar transferimin e Yann M’Vila, nderkohe pelqehet edhe Mustafi (me konkurrencen e Juventus). Interi shikon mbrojtesit qendror sepse nuk eshte i sigurt blerja e plote e Rolandos. Porto eshte e forte ne kerkesat e saj, keshtu qe monitorohet Mustafi, ashtu si Astori (i kerkuar edhe nga Lazio).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.