Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,170 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila plus Berhami, Sky dizenjon Interin e mundshem ne 2014/2015…

M’Vila plus Berhami, Sky dizenjon Interin e mundshem ne 2014/2015…
Inter Club Staff

Interi do te nise grumbullimin e pare ne daten 9 Korrik dhe deri atehere drejtori sportiv zikalter ka thene se maksimumi fare Mazzarri do te kete ne dispozicion Yann M’Vilan.

Por Sky Sport ka vazhduar me idene e saj dhe ka dhene nje hipoteze se si mund te jete Interi i Mazzarrit ne sezonin e ri sebashku me blerjet e reja: Nje Inter qe do te kaloje ne mbrojtjen me kater lojtare, edhe pse eshte e veshtire te shohesh Walter Mazzarri te ndryshoje marken e tij ekskluzive…

Por le te rikthehemi tek skema e hipotezuar nga Sky, ku Kovacic shihet si nje mesfushor qendre me nje mesfushe ku pas kraheve te tij do te ishte nga njeri krah M’Vila dhe nga krahu tjeter Berhami. Ne kete formacion mungon Juan Jesus i cili eshte sakrifikuar, por nga Interi konsiderohet si e ardhmja. Nderkohe pas sulmuesve shihet Hernanes. Ja dhe nje foto e formacionit te Sky pak me poshte:

Portier: HANDANOVIC

Mbrojtes: MUSTAFI RANOCCHIA VIDIC NAGATOMO

Mesfushore: BEHRAMI KOVACIC M’VILA

Trekuartist(pas sulmuesve): HERNANES

Sulmues: ICARDI PALACIO

Foto e Sky: Formacioni i mundshem i Interit ne sezonin 2014/2015 sipas tyre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.