Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,787 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ka vendosur, goditja e madhe e veres do te jete sulmuesi i krahut. Berardi…

Inter Club Staff

Ekziston pershtypja se Interi ka vendosur qe te beje nje investim te madh ne kete merkato dhe, pervec Toure, do te blihet nje sulmues krahu i mire. 

Ne oret e fundit, emri i Berardit po fiton shume terren ne ambjentin zikalter, aq shume sa ka kaluar ne pole position ne krahasim me Lamela, nje profil tjeter mjaft i ndjekur. Nese nuk do te shkoje tek Juventusi, sulmuesi i Sassuolos do te behet opsioni i pare sepse Sassuolo ka kerkuar Ranocchian ne huazim dhe kartonin e Davide Santon. Po Berardi apo jo, Interi do te beje nje investim goxha te rendesishem per krahun e sulmit kete merkato vere, Ausilio po punon per kete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.