Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

427 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zambrotta: “Isla, lojtari i madh. Nese shkon tek Interi…”

Zambrotta: “Isla, lojtari i madh. Nese shkon tek Interi…”
Andi Prifti

Isla eshte afer Interit. Per Islan ka folur per SkySport24 Gianluca Zambrotta duke shpjeguar dhe mundesine e shitjes nga ana e Juventusit tek klubi ZiKalter: “Mua me pelqen shume Isla. Mbase tek Juventus nuk ka pasur shume hapesira per shkak te demtimeve ose ndoshta sepse Conte besonte me shume ne lojtare te tjere. Gjithsesi nese shkon tek Interi do te ishte nje eksperience e madhe profesionale per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.