Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

708 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini deshiron te ngreje moralin e grupit: Sonte nate e lire per te gjithe, neser ne mengjes…

Mancini deshiron te ngreje moralin e grupit: Sonte nate e lire per te gjithe, neser ne mengjes…
Inter Club Staff

Roberto Mancini po punon per te ngritur moralin e grupit pas ndeshjes se ne Gjermani.

Tekniku Italian, sic ka shpjeguar i derguari i SportMediaset ne Appiano Gentile, ka anulluar keshtu grumbullimin klasik nje nate perpara ndeshjes, duke i lene te gjitheve nje te shtune te lire qe ta kalojne me familjen. Takimi eshte per neser ne Meazza, ku do te sterviten ne mengjes ne stadium dhe ne darke do te perballen kunder Cesenas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.