Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Alibec transferohet nga Interi tek Bologna! Formula…

ZYRTARE – Alibec transferohet nga Interi tek Bologna! Formula…
Inter Club Staff

Denis Alibec, sulmuesi i ri Rumun qe ka dale nga Primavera zikalter duket se ka gjetur nje ekip te ri ku mund te tregoje potencialin e tij sezonine ardhshem. Interi ka rene dakord per transferimin e tij tek Bologna. Ja dhe njoftimi zyrtar i zikalterve:

“Fc Internazionale komunikon se ka gjetur marveshjen me Bologna F.C per transferimin ne huazim te sulmuesit Rumun Denis Alibec. Bologna ka te drejten per te blere gjysmen e kartonit te tij ne fundin e sezonit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.