Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,096 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ceshtja Thohir, Moratti do te qendroje president. Por…

Sky – Ceshtja Thohir, Moratti do te qendroje president. Por…
Inter Club Staff

Jane dite devizive per ceshtjen Thohir. Manjati Indonezian po ben presion, dhe deshiron maxhorancen e Interit, dhe ndoshta do e arrije direkt.

Massimo Moratti, sic tregon Sky Sport, “po reflekton dhe disa nga pjestaret e familjes se tij jane dakord qe ai ta shese. Gjithsesi Moratti do te qendroje President i Interit, dhe qellimi i tij eshte qe te mbesi president i Interit. Nje president operativ me sakte, duke mos pasur te njejtat te drejta si sot, por shume me te limituara.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.