Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

Sky Sport zbulon gjithcka: “Conte, cfare surprize ndaj Borussia Monchengladbach: ai ka vendosur te ule ne stol…”

30/11/2020, 18:22 |

Me sa duket, Antonio Conte e paralajmeroi gjithcka sot ne konference per shtyp ku ai foli per Hakimin.

Fjalet e tranjerit zikalter ishin shume te qarta per mbrojtesin e krahut maroken, ku ai tha se ka ende shume pune per … Read More

Inter, cfare lajmi: “Marotta ka vendosur: eshte hequr nga merkato nje lojtar i skuadres aktuale: ja detajet.”

30/11/2020, 11:26 |

Me sa duket ka ardhur nje lajm shume i madh per te gjithe tifozet e Interit qe kane qene mbeshtetes te Milan Skriniar edhe ne nje moment kur gjerat per te nuk po shkonin aspak mire.

Tifozet zikalter kane qene … Read More

Gazzetta zbulon: “A e dini pse Lukaku sdo te jete kurre si Icardi? Sepse kur Romelu beri sherr me Brozovic, ai…”

30/11/2020, 11:22 |

Romelu Lukaku ka nje peshe shume te rendesishme ne dhomat e zhveshjes se Interit dhe kjo gje dihet tashme.

Jo vetem per golat e shenuar, ashtu si shpjegon La Gazzetta dello Sport, por edhe per shume gjera te tjera.

“Rom … Read More

Inter, ne dhomat e zhveshjes ka dale nje lider surprize: “Eshte ai qe ka uleritur me shume pas Real Madrid: ishte hera e pare qe…”

30/11/2020, 11:18 |

Interi po provon qe te dale nga momenti i veshtire. Fitorja me Sassuolon i ka dhene shume besim skuadres dhe kapitenit te saj.

Por me sa duket, ky moment ka qene pikerisht momenti ku ka dale ne pah nje lider … Read More

Inter, Conte po kerkon nje lojtar me ze te larte: “Ai e kerkon me patjeter tek Interi sa me shpejt: Marotta…”

30/11/2020, 11:14 |

Antonio Conte nuk deshiron te heqe dore ne asnje menyre nga N’Golo Koante, nje lojtar qe e deshiron me cdo kusht tek Interi.

Kjo gje tregohet nga Tuttosport dhe gjithcka duket e qarte: tekniku nuk ka harruar aspak emrin e … Read More

Inter, kush do te luaje kunder Borussia Mönchengladbach? “Conte ka zgjedhur: nje rikthim i madh nga minuta e pare.”

30/11/2020, 11:04 |

Tashme ndeshja shume rendesishme ndaj Borussia Mönchengladbach po afrohet dhe Conte po ben llogarite.

Fitorja shume e mire ndaj Sassuolos tashme i perket te kaluares dhe djemte zikalter do duhet te perqendrohen per ate qe i pret ne te ardhmen.

Zikalterit … Read More

ZYRTARE – Zbulohen te gjitha shifrat qe Interi ka shpenzuar ne merkato: “Nje cmenduri: plot 217 milione vetem per…”

29/11/2020, 17:44 |

Viti 2020 ka qene nje vit i veshtire per te gjithe. Edhe planeti i futbollit tashme duket i prekur totalisht nga pandemia.

Ky sektor ka humbur shume para nga Covid19, dhe ne terma ekonomik, gjithcka po behet shume e veshtire.

Read More

Pazzini nuk ka asnje dyshim: “Milani? Jo, Interi ka qene skuadra me e forte ne te cilen kam luajtu: ja pse. Materazzi nje armik sepse…”

29/11/2020, 17:44 |

Ne nje interviste te shkurter te dhene per La Gazzetta dello Sport, Giampaolo Pazzini, i cili eshte terhequr nga futbolli vetem pak jave me pare, ka folur edhe per zikalterit.

Sipas Pazzo Pazzinit, Interi eshte skuadra me e forte qe … Read More