Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Guarin: “Do te qendroje, nuk ka oferta. Nese vijne…”

Agj. Guarin: “Do te qendroje, nuk ka oferta. Nese vijne…”
Xhorxh Gellci

Duke nderhyre ne mikrofonat e Radio CRC, avokati Rocco Dozzini, krahu i djathte per Italine i Marcelo Ferreyra, agjent i Fredy Guarin, flet keshtu per te ardhmen e mesfushorit kolumbian: “Guarin? Qellimi i tij eshte te qendroje tek Inter. Gjithsesi, ne futbollin e sotem nuk ekzistojne lojtare te pashitshem dhe ne qofte se vjen ndonje oferte ekonomikisht e rendesishme, Interi do e merrte ne konsiderate. Ne ate moment do i takonte Fredyt te zgjidhte cfare do te bente. Por ne kete moment nuk ka asnje levizje serioze, vetem zhurme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.